Home

imtynės spręsti su Įvairūs järvamaa koolide jalgpall Persodinimas Demokratija krūties

Jalgpallipoisid näitasid koolide meistriliigas head mängu - Sport - Järva  Teataja
Jalgpallipoisid näitasid koolide meistriliigas head mängu - Sport - Järva Teataja

Järvamaa Omavalitsuste Liit - Posts | Facebook

28.jaanuaril kell 19:00... - Järvamaa Kutsehariduskeskus | Facebook

Järvamaa koolide 10.-12. klasside jalgpalli karikavõistlustelt tuli karikas  | Järvamaa Kutsehariduskeskus
Järvamaa koolide 10.-12. klasside jalgpalli karikavõistlustelt tuli karikas | Järvamaa Kutsehariduskeskus

Järvamaa politseinikud ja päästjad mängisid Päinurmes jalgpalli - Maaleht

Paide Linnameeskond – Paidesse rajatakse jalgpalliakadeemia

Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12.klasside jalgpalli karikavõistlustel  auhinnalise II koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus
Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12.klasside jalgpalli karikavõistlustel auhinnalise II koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus

Maakoolide turniiri võitis Püünsi Kool - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

mai | 2019 | Paide Põhikool

Koolispordi kalender

Koeru Keskkool - Jalgpallipäev teeb avalöögi spordinädalale

Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12. klasside saalijalgpallivõistlustel  teise koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus
Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12. klasside saalijalgpallivõistlustel teise koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus

Tapa valla koolidevaheline jalgpallivõistlus ⚽️ Tänavu pidime rändkarika 🏆  paraku loovutama 👎🏻, kuid sellegipoolest saavutasid meie tublid 👏🏻  poisid tasavägises võitluses auväärse III 🥉 koha! Meie aga pead norgu ei  lase, uuel
Tapa valla koolidevaheline jalgpallivõistlus ⚽️ Tänavu pidime rändkarika 🏆 paraku loovutama 👎🏻, kuid sellegipoolest saavutasid meie tublid 👏🏻 poisid tasavägises võitluses auväärse III 🥉 koha! Meie aga pead norgu ei lase, uuel

Tuntud jalgpallur tuleb vutihuvilistega kohtuma - Maaleht

Koolide karikavõistlused jalgpallis võitis Paide gümnaasium - Järva Teataja

Järvamaal noori kasvatav Viktor Mets on Eesti jalgpallile koolitanud palju  tipptegijaid – Eesti elu | GoodNews
Järvamaal noori kasvatav Viktor Mets on Eesti jalgpallile koolitanud palju tipptegijaid – Eesti elu | GoodNews

Pealinna koolide meistriks tuli poiste arvestuses Mustamäe  Humanitaargümnaasium | Jalgpall kooli
Pealinna koolide meistriks tuli poiste arvestuses Mustamäe Humanitaargümnaasium | Jalgpall kooli