Rugsėjo mėn tetraedras Bendras ttü tartu ülikool korvpall apie oazė Kaulų čiulpai

Uudised Tartu Ülikooli korvpallikool

Võimsa viskekontserdi pakkunud Tartu Ülikool alistas TTÜ 55 punktiga! Tartu  Ülikool Maks & Moorits
Võimsa viskekontserdi pakkunud Tartu Ülikool alistas TTÜ 55 punktiga! Tartu Ülikool Maks & Moorits

Uudised Tartu Ülikool Maks & Moorits

TTÜ tuli välja suurest kaotusseisust, kuid jäi TÜ-le siiski alla | Korvpall  | ERR
TTÜ tuli välja suurest kaotusseisust, kuid jäi TÜ-le siiski alla | Korvpall | ERR

Tartu Ülikool Maks & Moorits - Täna võit TTÜ korvpalliklubi üle. Kristjan  Kitsing tõi 21, Steven Cook 15 ja Vytenis Cizauskas 13 punkti. | Facebook
Tartu Ülikool Maks & Moorits - Täna võit TTÜ korvpalliklubi üle. Kristjan Kitsing tõi 21, Steven Cook 15 ja Vytenis Cizauskas 13 punkti. | Facebook

Tartu Ülikool/Rock – Eesti meister 2015 Tartu Ülikool Maks & Moorits

TÜ/Rock vs TTÜ | 21.04.2016 | #AlexelaKML - Tartu Ülikooli  korvpallimeeskond | Facebook
TÜ/Rock vs TTÜ | 21.04.2016 | #AlexelaKML - Tartu Ülikooli korvpallimeeskond | Facebook

Tartu Ülikool võitis TTÜ korvpalliklubi, Engströmilt tugev esitlus Tartu  Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool võitis TTÜ korvpalliklubi, Engströmilt tugev esitlus Tartu Ülikool Maks & Moorits

Täna:TÜ vs TTÜ KK Tartu Ülikool Maks & Moorits

Tartu Ülikooli korvpallikool

FOTOD JA TIPPHETKED: Tartu Ülikool purustas TTÜ ja kohtub karika  poolfinaalis Pärnuga - Delfi Sport
FOTOD JA TIPPHETKED: Tartu Ülikool purustas TTÜ ja kohtub karika poolfinaalis Pärnuga - Delfi Sport

Korvpalli Meistriliiga - Alexela KML: Tartu Ülikool võõrustab TTÜ  korvpallimeeskonda (Cook endiselt vigastusega väljas)
Korvpalli Meistriliiga - Alexela KML: Tartu Ülikool võõrustab TTÜ korvpallimeeskonda (Cook endiselt vigastusega väljas)

Noormeeste U18 sarjas selgitavad meistri BC Tartu ja TTÜ Korvpallikool/TSK  – Korvpall24.ee
Noormeeste U18 sarjas selgitavad meistri BC Tartu ja TTÜ Korvpallikool/TSK – Korvpall24.ee

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond avas uue piletikeskuse, kus saab toetada Tartu  korvpalli! Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikooli korvpallimeeskond avas uue piletikeskuse, kus saab toetada Tartu korvpalli! Tartu Ülikool Maks & Moorits

Tartu Ülikool võitis TTÜ-d ning kindlustas liiga esikohta Tartu Ülikool  Maks & Moorits
Tartu Ülikool võitis TTÜ-d ning kindlustas liiga esikohta Tartu Ülikool Maks & Moorits

VIDEO | G4S Noorteliiga: Audentes seljatas viimaste sekundite korviga Tartu  Ülikooli, Reinart vedas TTÜ finaali - Delfi Sport
VIDEO | G4S Noorteliiga: Audentes seljatas viimaste sekundite korviga Tartu Ülikooli, Reinart vedas TTÜ finaali - Delfi Sport

Klubist Tartu Ülikool Maks & Moorits

Uudised - Tartu Ülikool/Eviko U16 teenis EYBL-i etapil Riias 3. koha, TTÜ  KK jäi kahjuks võiduta
Uudised - Tartu Ülikool/Eviko U16 teenis EYBL-i etapil Riias 3. koha, TTÜ KK jäi kahjuks võiduta

Tartu Ülikool oli TTÜst selgelt parem - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tartu Ülikool oli TTÜst selgelt parem - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt